Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Akademi Sirius,  ulusal ve uluslarası eğitim/öğretim standartlarında hizmet veren bir uzaktan eğitim programı markasıdır. Türkiye’nin en iddialı online eğitim programlarından olan markamız, farklı üniversitelerle ulusal çapta eğitim işbirlikleri yapmaktadır.

Aynı zamanda  ICCW (ASTM-2659 Amerikan standartlarına göre sertifika sağlayabilen sertifika merkezi ) onaylı uluslarası geçerliliğe sahip sertifikalar vermektedir. Sadece akreditasyon kurumlarınca verilen ve mesleki yeterliliği resmileştiren bu uluslarası belge sayesinde profesyonel iş yaşamında daha donanımlı hale gelmenize yardımcı olmaktadır.

Konunun uzmanı yetkin kişiler tarafından hazırlanan eğitim paketleri; güvenli, nitelikli,esnek ve  ekonomiktir. İnternetin olduğu her yerde erişime açıktır. Akademi Sirius, nitelikli  bilgiye en kolay şekilde ulaşmanıza katkı koyarken zamanı doğru yönetmeyi de öğretmektedir.

 Eğitim içerikleri dünya genelinde geçerliliği olan mesleklere ve çağın ihtiyaçlarına göre planlanmakta; dersler bilgisayar ortamında sesli ve görüntülü  yapılmakta; ders tekrarına ve  derslere ait not dökümanlarına erişim kolaylıkla sağlanmaktadır. Sınavlar da yine bilgisayar ortamında yapılmaktadır.

 Akademi Sirius, işinde yeni başlangıçlar yapmak isteyenlere ya da mevcut koşullarını daha kaliteli hale dönüştürmeye niyet edenlere tıpkı sirius takım yıldızı gibi yol arkadaşlığı yapmaktadır.

Unutmayın, her insan kendi hikayesinin en parlak yıldız olmayı hak eder.

Parlak bir gelecek için ilk adımı Akademi Sirius ile tanışarak atın. 

Sizi Aramamızı İster Misiniz?

Eğitimler hakkında bilgi almak için lütfen başvuru formunu doldurun. Sizi arayalım.